- Oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Choszcznie - https://choszczno.pl -

Szczepienia przeciw COVID-19

Strażacy z OSP Suliszewo zapraszają do mobilnego punku szczepień 5 września (niedziela), na placu przy fontannie w Choszcznie w godz. od 14.00 do 19.00. Szczepienia przeciw COVID-19 odbędą się podczas Dożynek Gminnych.


 

Informujemy, że podczas Dożynek Gminnych w dniu 5 września (niedziela), na placu przy fontannie w Choszcznie w godz. od 14.00 do 19.00 będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19. Bez rejestracji, potrzebny będzie tylko dowód osobisty. Do wyboru będzie szczepionka Pfizer lub jednodawkowa Johnson & Johnson. Zapraszamy.

 


Komunikat  w sprawie szczepienia przeciwko COVID – 19

Burmistrz Choszczna informuje, że od dnia 15 stycznia br. rozpoczyna się rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów. Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.

Punkty szczepień na terenie Gminy Choszczno:

Aktualizacja na dzień 3.09.2021 r.

Na terenie gminy Choszczno działają 3 punkty szczepień zorganizowane w zespole Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Choszcznie, ul. Niedziałkowskiego 2B

Jak można się zarejestrować?

Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 przewiduje 3 możliwości rejestracji na szczepienie:

  1. dzwoniąc na całodobową i bezpłatną infolinię – 989.
  1. kontaktując się z wybranym punktem szczepień w Gminie Choszczno:
  1. rejestrując się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.

Więcej informacji o szczepieniach znaleźć można pod adresem www.gov.pl/web/szczepimysie [1]

Transport pacjentów na szczepienia przeciw COVID-19

Osoby starsze i osoby niepełnosprawne z terenu Gminy Choszczno, które będą chciały zaszczepić się przeciw COVID-19 i zarejestrują się w wyznaczonych punktach szczepień na terenie Gminy Choszczno będą mogły skorzystać ze specjalnie zorganizowanego transportu. Transport będzie przeznaczony dla osób:

Informację w sprawie transportu dla mieszkańców Gminy Choszczno będzie można uzyskać od dnia 15 stycznia 2021 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 (od poniedziałku do piątku) pod numerami telefonów: 781 501 135 i 95 765 9311

Osoby spełniające podane powyżej warunki i zainteresowane transportem  na szczepienie powinny takie zapotrzebowanie zgłosić w momencie rejestracji na szczepienie  w punkcie szczepień lub bezpośrednio pod wskazane nr telefonów w Urzędzie Miejskim w Choszcznie – nie później niż 3 dni przed potwierdzonym terminem szczepienia i podać niezbędne dane do jego realizacji .

 

BURMISTRZ CHOSZCZNA

(-) mgr Robert ADAMCZYK