Nagrody dla nauczycieli

CHOSZCZNO. Dzisiaj swoje święto obchodzą pracownicy oświaty. Na spotkaniu, które odbyło się w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury, burmistrz Robert Adamczyk wręczył wyróżnionym pedagogom nagrody pieniężne.

                         W sumie, w całej choszczeńskiej oświacie pracuje ponad 400 osób (bez placówek niepublicznych), ale na dzisiejsze spotkanie z burmistrzem Robertem Adamczykiem, które odbyło się w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury, przyszło 15 nauczycielek. ? Wasze zaangażowanie w kształcenie i wychowywanie naszych dzieci, najczęściej jest niedoceniane i to tylko dzięki waszemu samozaparciu nie spada prestiż tego zawodu ? dziękował im włodarz miasta.

Grupie wyróżnionych znalazły się przedstawicielki wszystkich publicznych placówek oświatowych z naszej gminy.

                      Chwilę później, razem z dyrektorem Biura Obsługi Szkół Samorządowych Piotrem Kamelą, wręczyli listy gratulacyjne i nagrody burmistrza. W tym roku otrzymały je: Magdalena Kiela i Elżbieta Olczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie, Monika Żygieło ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie, Beata Wójcik i Lucyna Dombek ze Szkoły Podstawowej w Korytowie, Alina Szymańska i Adrianna Dokurno ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suliszewie, Krystyna Frost ze Szkoły Podstawowej w Sławęcinie, Joanna Szczupakiewicz ze Szkoły Podstawowej w Zamęcinie, Edyta Bogdanowicz, Mariola Adamczyk i Barbara Kędzierska z Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Choszcznie, Iwona Adamowicz z Publicznego Przedszkola nr 2 z grupą żłobkową w Choszcznie, Krystyna Gazda z Publicznego Przedszkola nr 4 w Choszcznie oraz Iwona Węgierska z Publicznego Przedszkola nr 5 z grupą żłobkową w Choszcznie.

(tk)