Stowarzyszenie Lider Pojezierza zaprasza mieszkańców gminy Choszczno do udziału w konkursie ,,Miejsca warte odwiedzenia na terenie LGD Stowarzyszenia ,,Lider Pojezierza”. Jego przedmiotem jest przygotowanie opisów i zdjęć miejsc atrakcyjnych turystycznie, wartych odwiedzenia, znajdujących się na obszarze działalności Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Lider Pojezierza” obejmujący 14 gmin: Barlinek, Bierzwnik, Boleszkowice, Choszczno, Dębno, Krzęcin, Lipiany, Myślibórz, Nowogródek Pomorski, Pełczyce, Przelewice, Pyrzyce, Recz, i Trzcińsko-Zdrój. Konkurs trwa do 30 czerwca 2023 r.

Czytaj więcej

Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania (LGD) ,,Lider Pojezierza” i LGD ,,Leśna Kraina Górnego Śląska” w ramach projektu współpracy pn. ,,Marka Turystyczna – Sieć Ekomuzea”, zapraszają mieszkańców gminy Choszczno do udziału w 2 edycji konkurs ,,Marka Lokalna”. Celem jego jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług z obszaru LGD ,,Lider Pojezierza”, które dzięki swoim walorom jakościowym i użytkowym będą kreatorem Marki Lokalnej. Termin przesyłania zgłoszeń do 30.06.2023 r.

Czytaj więcej

CHOSZCZNO. 31 marca w Modrym Lesie Golf Resort odbędzie się spotkanie kreujące nawiązywanie kontaktów biznesowych w Polsce i na świecie. – Przede wszystkim zapraszamy przedstawicieli firm szukających rynków zbytu, nowych możliwości biznesowych, inwestorów, a przede wszystkim kontaktów – mówi choszczeński koordynator  Partnerskiego Klubu Biznesu Piotr Aleksiun.

Czytaj więcej