CHOSZCZNO. Dzisiaj swoje święto obchodzą pracownicy oświaty. Na spotkaniu, które odbyło się w Małej Galerii Choszczeńskiego Domu Kultury, burmistrz Robert Adamczyk wręczył wyróżnionym pedagogom nagrody pieniężne.

Czytaj więcej

zdjęcie zniczy

CHOSZCZNO. Brakuje ci czasu, musisz przyjechać z daleka, aby posprzątać grób swoich najbliższych na 1 listopada – Święto Zmarłych. Wychodząc naprzeciw tym wszystkim problemom, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Choszcznie proponuje całoroczną lub okolicznościową opiekę nad grobami zmarłych oraz pomoc w utrzymywaniu czystości nagrobków, zapalaniu zniczy, a nawet sadzenie kwiatów.

Czytaj więcej

życzenia dzień nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wszystkim dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy, jak najwięcej satysfakcji i społecznego uznania z wykonywanej pracy. Bardzo szanujemy Wasze zaangażowanie, trud i zapał, a w podziękowaniu trzymamy kciuki za to, abyście jak najczęściej, w zdrowiu i z uśmiechem, sięgali po kolejne sukcesy, zarówno te zawodowe, jak i życiowe.

Czytaj więcej

CHOSZCZNO. Wystawy „Wczoraj i dziś” i „Historia jednego miejsca” zdominowały Noc Bibliotek, do udziału w której zaprosiła Miejska Biblioteka Publiczna w Choszcznie. Była to też okazja do sprawdzenia swojej wiedzy o naszym mieście i regionie.

Czytaj więcej