CHOSZCZNO. W ubiegłym tygodniu burmistrz Robert Adamczyk i członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Stanisław Wziątek podpisali umowę na przebudowę kolejnej drogi. Tym razem otrzymaliśmy ponad 400 tys. złotych, które przeznaczone zostaną na wyremontowanie, niespełna kilometrowego odcinka dojazdowego do Rudnik.

Czytaj więcej

CHOSZCZNO. Ruszyła kolejna edycja „Grantów Strażackich”. W tej odsłonie można będzie otrzymać nawet 20 tys. złotych z przeznaczeniem na remonty i modernizacje remiz OSP.

Czytaj więcej

CHOSZCZNO. W miniony weekend w Ogrodach Przelewice odbył się festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego. Naszą gminę reprezentowało tam Koło Gospodyń Wiejskich ze Smolenia, Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Chór „Pogodna Jesień”.

Czytaj więcej

rodzinny przegląd taneczny przedszkolaków

Wczoraj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie odbył się „Rodzinny Przegląd Przedszkoli Lorenco”, który zorganizowała ekipa szkoły prowadzonej przez tancerza klasy S Dominika Lorenca. Hasłem przewodnim przeglądu było „Daj się ponieść razem z nami”, a zaprezentowały się w nim dzieci z choszczeńskich przeszkoli: Ancymonka, Publicznego Przedszkola nr 2, 4 i 5. Zapraszamy do obejrzenia

Czytaj więcej