CHOSZCZNO. 30 stycznia po raz 30. Zagramy w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach kwestować będzie 20 wolontariuszy, w Choszczeńskim Domu Kultury zorganizowany zostanie m.in. Bazarek WOŚP, Łukasz Młynarczyk zaprasza na plac przy fontannie na WOŚPzMłynkiem. Burmistrz Robert Adamczyk przekazuje unikatowe, złote serduszko z numerem 441, które do Choszczna trafiło 12 stycznia 2003 roku.

Czytaj więcej

mpgk komunikat

W związku z prowadzoną inwestycją dot. rozbudowy linii kolejowej E59 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Choszcznie informuje, że w dniu 13.01.2022r. (czwartek) w godz. 8.00 – 20.00 w miejscowościach Stawin, Koplin, Rudniki oraz przy ul. Sienkiewicza, Stawina, Konopnickiej, Żeromskiego, Wysoka, Fabryczna, Gorzowska, nastąpi przerwa w dostawie wody.

Czytaj więcej

CHOSZCZNO. 51 tys. złotych, to premia, którą Ochotnicza Straż Pożarna w Suliszewie otrzymała za udział w programie #Szczepimy Się z OSP. – Całą kwotę przeznaczymy na doposażenie w sprzęt i kupno nowego umundurowania – mówi naczelnik Hubert Serediak.

Czytaj więcej