kolorowe żaglówki

CHOSZCZNO. ?Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej? ? pod takim hasłem 12 stycznia 2020 roku przeprowadzony zostanie 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Choszczeński sztab zaprasza chętnych do kwestowania. Można też zgłaszać swój udział w części artystycznej lub wesprzeć gadżetem przeznaczonym na loterię lub licytację.

Tradycyjnie już organizacją, przygotowaniem i przeprowadzeniem naszego finału zajmie się Choszczeński Dom Kultury. ? Podobnie jak w poprzednich latach, także i tym razem w pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia osób, które w dniu finału będą kwestować z puszkami. Tu wszyscy chętni muszą wypełnić specjalny formularz, dołączyć legitymacyjne zdjęcie i dostarczyć je do nas –  informuje MAŁGORZATA KOZŁOWSKA, szefowa choszczeńskiego sztabu. Podkreśla, że termin ich przyjmowania mija 29 listopada, i tu ważna jest kolejności zgłoszeń, ponieważ tym razem może ich być tylko 40.
     Można też zgłaszać się do udziału w części artystycznej. ? Tu  prosimy o  wykaz prezentowanych układów tanecznych bądź utworów muzycznych, czas  ich trwania, a także wymagania sprzętowe ? dodaje M. Kozłowska. Zaznaczyła, że sztab przyjmuje już przedmioty przeznaczone na loterie i licytację. Wszelkich informacji związanych 28 finałem szukajmy w Choszczeńskim Domu Kultury, tel. 95 765 7296, e-mail chdk@choszczno.pl

Tadeusz Krawiec