samochód biorący udział w rajdzie z tyłu są kibice

CHOSZCZNO.  W sobotę i niedzielę, po ziemi choszczeńskiej ścigali się uczestnicy 2. edycji Rajdu 111 Jezior o memoriał Adama Andriaszkiewicza. Całość wygrała załoga PIOTR KORZENIEWSKI i KAMIL KRAMICZ (na zdjęciu) z Automobilklubu Koszalińskiego. Oni również triumfowali w prologu, który rozegrany został na ul. Wolności w Choszcznie.     

2. edycja Rajdu 111 Jezior, który poświęcony jest pamięci zmarłego w ubiegłym roku starosty choszczeńskiego Adama Andriaszkiewicza, rozegrana została w ramach trzeciej rundy Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. ? W tej odsłonie były dłuższe odcinki specjalne, a to dlatego, że impreza ta zaliczona została do kategorii SKJS (Super Konkurs Jazdy Samochodem) ? tłumaczy dyrektor rajdu MACIEJ RACZEWSKI. W sumie rajd składał się z siedmiu odcinków specjalnych, a prolog, czyli ten pierwszy odbył się na ulicach Choszczna. Niespełna 1,4-kilometrowy odcinek najszybciej pokonała załoga z Automobilklubu Koszalińskiego PIOTR KORZENIEWSKI i KAMIL KRAMICZ.
Choszczno 2019 - 2. Rajd 111 Jezior
     Tu warto podkreślić, że wśród 34 startujących ekip, był też akcent choszczeński, czyli bracia MACIEJ i PAWEŁ ANDRIASZKIEWICZOWIE (na zdjęciu, również Automobilklub Koszaliński). Łatwo ich było rozpoznać, bo na ich samochodzie widniał napis ?Jedziemy dla Taty?. Chociaż na pierwszym odcinku specjalnym sprawili się całkiem nieźle, bo zajęli szóste miejsce, to jednak na szóstym wpadli do rowu i musieli wycofać się z wyścigu.
(tk)