zdjęcie dzieci www.freepick.pl

CHOSZCZNO. W Dniu Dziecka wszystkie nasze maluchy zapraszamy na spotkanie z interaktywną magią, gwiezdną rozgrywkę z Choszczem oraz 27. memoriał wędkarski im. Odona Dłużyńskiego.

Dzisiaj o 15.00, na placu przy fontannie wystartuje impreza o nazwie „Magiczny Dzień Dziecka”. Choszczeński Dom Kultury zaprasza, przede wszystkim za interaktywne spotkanie z iluzjonistą. – Innych atrakcji też nie zabraknie – zapewniają organizatorzy.

Choszczno - Dzień Dziecka 2021
Choszczno – Dzień Dziecka 2021

***

Również dzisiaj, ale o 18.00 startuje nauka programowania gry “Gwiezdna rozgrywka z Choszczem” w Scratch. To wydarzenie organizuje NaukaProgramowania.pl i Urząd Miejski w Choszcznie. Poprowadzone zostanie w trybie online i tu również przewidziano konkurs z nagrodami.

Choszczno - Dzień Dziecka 2021
Choszczno – Dzień Dziecka 2021

***

W sobotę 5 czerwca wędkarze z Koła PZW nr 1 w Choszcznie organizują nad jeziorem Raduń, 27. wędkarski memoriał im. Odona Dłużyńskiego. Tu zapisy przyjmowane są do 9.00, w trzech kategoriach wiekowych: 7 – 9, 10 – 13 i 14 – 16 lat. Ważne jest to, że każdy uczestnik musi mieć swojego opiekuna! Organizatorzy przygotowali dla wszystkich słodkie upominki, dyplomy, dla najlepszych nagrody i puchary, a na zakończenie ognisko i pieczenie kiełbasek (dla opiekunów też).

Choszczno - Dzień Dziecka 2021

 

(tk)