Duży ekran, wielkie możliwości

CHOSZCZNO. Koło Gospodyń Wiejskich w Smoleniu realizuje projekt, w ramach którego zakupiony został projektor multimedialny z ekranem.

       KGW w Smoleniu realizuje projekt „Duży ekran, wielkie możliwości – projekt multimedialny dla KGW Smoleń”, którego celem jest wzmocnienie potencjału młodej organizacji. W ramach projektu KGW zakupiło projektor multimedialny oraz duży ekran. – Dzięki gościnności naszych koleżanek z KGW Raduń i KGW Zamęcin odbyły się już trzy spotkania z wykorzystaniem nowego sprzętu do wspólnej nauki, doskonalenia umiejętności, przeprowadzania warsztatów. Ponieważ jest to czas przed dożynkami wykorzystałyśmy projektor do wyświetlania tekstów piosenek, które będą prezentowane na dożynkach, a także oglądałyśmy filmy instruktażowe. Wspólna nauka to zawsze fajna sprawa. – tłumaczy przewodnicząca KGW Smoleń Grażyna Kaczmarek.

 

    Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

(mż, kk)