ferie zimowe w Choszcznie 2022

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia ferii. Dla dzieci, które zostaną w mieście i tych, które w tym czasie będą tu odpoczywać, specjalną ofertę przygotowały choszczeńskie instytucje. Centrum Rekreacji i Sportu zaprasza do Wodnego Raju na naukę pływania, treningi tenisa stołowego oraz wodny tor przeszkód. Choszczeński Dom Kultury proponuje naukę tańca, śpiewu, zajęcia plastyczne oraz nowości w kinie ChDK.

Dwutygodniowe zimowe ferie w naszym województwie rozpoczynają się 31 stycznia. Choszczeński Dom Kultury oraz Centrum Rekreacji i Sportu w Choszcznie oferują w tym czasie atrakcyjne spędzenie tego czasu w mieście. ChDK z okazji ferii zaprasza na seanse filmowe, w repertuarze m.in. “Sing 2”. Oprócz piątkowego kina dom kultury organizuje zajęcia taneczne, wokalne i plastyczne, a choszczeńscy policjanci, zapraszają na klub młodego detektywa.

Wodny Raj zaprasza na naukę pływania, trening tenisa stołowego, a od soboty (5.02) na wodny tor przeszkód. W drugim tygodniu ferii codziennie od 12:00 do13:00 będzie można spróbować pokonać tor na czas, a na najlepszych czekają nagrody niespodzianki. Dodajmy, że w czasie ferii, uczniowie za okazaniem legitymacji szkolnej (w godzinach od 8:00 do 14:00), wejdą za basen płacąc pięć złoty za godzinę.  

Szczegóły dotyczące terminów, cen i godzin znajdziecie na poniższych plakatach.

(kk)

 

 

ferie crs 2022

ferie w chdk 2022