narodowy spis powszechny 2021

CHOSZCZNO. Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, więc chcemy czy nie, musimy wykonać to zdanie. Formą obowiązkową jest samospis internetowy, natomiast metodą uzupełniającą spis przez telefon. Wśród uczestników, którzy zarejestrują się w loterii, rozlosowanych zostanie wiele atrakcyjnych nagród.

        Jak najprościej dokonać spisu? Wystarczy wejść na stronę internetową https://spis.gov.pl/ i od razu skorzystać z aplikacji spisowej. Wcześniej możemy przećwiczyć wypełnianie, korzystając z zamieszczonego tam dema aplikacji. Jest też link to listy pytań, które czekają na nas w spisie, a tu dokładnie są omówione.

        Uruchomiona została też strona internetowa dotycząca loterii spisowej. Szczegóły znajdziecie tutaj https://loteria.spis.gov.pl/. Tam jest też umieszczony regulamin i dokładne zasady uczestnictwa. Ważne jest to, że szansę na atrakcyjną nagrodę, w tym m.in. na samochody osobowe będą mieli tylko ci, którzy tam się zarejestrują się, terminie od 22 kwietnia do 7 lipca. Warto więc już zasiąść do komputera i się spisać.

(tk)