Zespół Tańca Współczesnego ?SEFORA" z Choszczeńskiego Domu Kultury

CHOSZCZNO. Od poniedziałku (7 września), na zajęcia zaprasza Choszczeński Dom Kultury. Prawie wszystkie grupy i sekcje wznawiają działalność według planu, który obowiązywał przed zamknięciem tej placówki.

        Wszyscy ci, którzy spełniali swoje pasje w sekcjach i grupach prowadzonych przez instruktorów w Choszczeńskim Domu Kultury, już od poniedziałku będą mogli rozwijać swoje zainteresowania. W związku z koronawirusem, podobnie jak w placówkach oświatowych, także i tutaj wprowadzony zostanie pewien reżim bezpieczeństwa. Tam, gdzie tylko możliwe, uczestnicy będą występować w maskach. Do domu kultury będzie można wchodzić tylko głównym wejściem, gdzie każdy musi zdezynfekować ręce. Przychodząc po raz pierwszy na wznowione zajęcia, należy przynieść wypełnione tzw. ?Oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka?.

CHDK otwiera podwoje
     Od poniedziałku ruszają zajęcia wokalne, zarówno z wokalistami, jak i z zespołami oraz chórem Pogodna Jesień. Wracają też próby orkiestry dętej. Instruktorzy zapraszają wszystkich tych, którzy tańczyli w zespołach tańca współczesnego Terpsychora i Sefora, jak i w dziecięcych i młodzieżowych zespołach hip-hopowych. Startują również zajęcia fitness i zumby.
Swoją działalność wznawia Dziecięce i Młodzieżowe Koło Plastyczne ?Grafiki? oraz Klub Plastyka ?Impresja?, na próby do Teatru ?Na przekór? zaprasza Sławomir Giziński.

CHDK otwiera swoje podwoje
Pogodna Jesień też zaprasza


         Niestety, zawieszona została działalność wszystkich ludowych sekcji muzycznych i tanecznych, czyli nie ma Małych Stobniczan, Kapeli Ludowej Stobniczanie, Małej Kapeli oraz Zespołu Pieśni i Tańca Stobniczanie.
      Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu: 95 765 72 96. Informujemy również, że nowy nabór do wymienionych wyżej sekcji i grup ogłoszony zostanie w październiku br.

Tadeusz Krawiec