Podsumowanie ponad 18 lat pracy burmistrza Roberta Adamczyka

W miniony piątek w Choszczeńskim Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie ponad osiemnastu lat pełnienia funkcji burmistrza Choszczna przez Roberta Adamczyka. Na scenie wystąpili lokalni artyści oraz para ze szkoły tańca.

„Przez te 18 lat naprawdę wiele się zmieniło w naszej gminie…. I za tym wszystkim, stoi zespół wspaniałych ludzi. Po tych latach pracy na stanowisku burmistrza wiem, że niewiele można zrobić samemu. Ktoś powiedział, że „połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces. (…) Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna, a przede wszystkim Mieszkańcom naszego miasta i gminy za zaufanie, którym mnie obdarzali przy kolejnych wyborach.” – mówił burmistrz.

Przybyło wielu znamienitych gości, z którymi miał przyjemność współpracować na przestrzeni czterech kadencji. Podczas wydarzenia na scenie mogliśmy m.in. posłuchać choszczeńskich wokalistów (Wiktoria Marciniak, Kamila Kowalczyk, Hanna Rybka, Arina Żuk, Oliwia Lemańska, Aleksandra Karpińska) oraz muzyków (znakomity Andrzej Jędrzejak oraz Ewa Kubacka-Kubiak wraz z Tomaszem Spielerem – tegorocznym stypendystą), a także obejrzeć etiudę Zuzi Szymaszek oraz taniec w wykonaniu przedstawicieli Szkoły Tańca w Nowogardzie.

Robert Adamczyk funkcję burmistrza Choszczna będzie pełnił do momentu powołania nowego kandydata, czyli do 7 maja. Cytując polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego “Coś się kończy i coś się zaczyna”. Życzymy, aby zmiany, które nadejdą, okazały się szansą na dalszy rozwój i zawodowe spełnienie, a każdy dzień niech stanie się przygodą pełną kolejnych sukcesów. Dziękujemy!

(NO)


Poniżej fotorelacja z wydarzenia w wykonaniu Czarka Pawlaka oraz Natalii Ochmańskiej.