koncert mezo - pożegnanie lata w choszcznie

CHOSZCZNO. Weekendowe Pożegnanie Lata 2021 odbyło się w klimacie koncertów i foodtruckowego festiwalu smaków. Gwiazdą tej trzydniowej imprezy był raper Mezo.

W piątkowy wieczór na koncert zaprosił zespół Fishing Group. Ta choszczeńska formacja grająca w składzie: Wojciech Winnicki (wokal i gitara), Kamil Wrzoskiewicz (gitara), Igor Kołodziejski (gitara basowa) i Maciej Staniewski (perkusja), ma już swoich wiernych odbiorów, którzy i tym razem przyszli, by ich oklaskiwać.

mezo jacek mejer

W sobotę widzów było jeszcze więcej, bo na scenie pojawił się raper Jacek Majer – Mezo, który zaprezentował m.in. swoje najbardziej znane utwory: „Sacrum”, „Aniele”, „Kryzys” czy też „Ważne”.

foodtrucki na plaży

W tym dniu na naszą plażę zawitały też foodtrucki, które oferowały jedzenie niemalże z kuchni całego świata, od Azji, poprzez Europę i obydwie Ameryki. Swoje atrakcje miały też dzieci, dla których przygotowano m.in. m.in. dmuchane zamki, gry i zabawy. Za sprawą strażaków z Suliszewa i doktora Jerzego Wiatrowa, można było się również zaszczepić. Kuchnia i zabawy dla dzieci zdominowały również niedzielę. Warto też dodać, że piątkowy i sobotni wieczór, zamykały koncerty muzyki klubowej wykonaniu duetu Jessie&Brian. – Tym wydarzeniem żegnamy lato, jak również imprezy plenerowe połączone z koncertami, których tym roku kilka zorganizowaliśmy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie będzie już obostrzeń i będziemy mogli poszerzyć tę ofertę, a w najbliższym czasie zapraszam do udziału w 10. edycji Choszczeńskiego Dnia bez Samochodu. Tu również przygotowaliśmy kilka niespodzianek dla uczestników tego przedsięwzięcia – podsumował burmistrz Robert Adamczyk.

(kk)