na zdjęciu są maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie, którzy tańczą poloneza
CHOSZCZNO. W piątkowy wieczór na studniówce studniówkowym zabawili się maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie. Po otwierającym bal polonezie na parkiecie zawirowały pary w walcu angielskim. Owacje zebrali wszyscy, ale nagrody otrzymały trzy pary: MARCEL MATURA – ZUZANNA BINKOWSKA, ADRIAN BUDA ? NIKOLA SAJDAK i SEWERYN MISIAK  – WERNIKA MILEWSKA.

W piątkowym wieczór ba balu studniówkowym bawili się maturzyści z czterech klas liceum i pięciu technikum Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie. W tym dniu nie mogło zabraknąć wśród nich tych, którzy od początku opiekują się nimi, czyli wychowawców. AGNIESZKA SOCZÓWKA, KATARZYNA MAGAC, MAGDALENA ZIENDA, MARIA KOBIERZEWSKA, ROMAN MAJERCZYK , TADEUSZ JUNAK, IWONA BŁASZCZYK-WOLNIAK, ROBERT DORAWA, NATALIA RAUBO, IZABELA BIAŁEK, BARTŁOMIEJ DREWICZ I MACIEJ TRZASKAWKA, to właśnie oni, na chwilę przed ruszeniem w polonezowy korowód otrzymali od uczniów czerwone róże.

Maturzyści TOMASZ WRÓBLEWSKI i WERONIKA MILEWSKA w swoim wystąpieniu podkreślili, że na tę chwilę czekali od pierwszego dnia, od chwili gdy po raz pierwszy przekroczyli mury tej placówki.

Zgromadzeni na widowni rodzice oklaskami skwitowali zarówno poloneza, jak i odtańczonego chwilę później walca angielskiego. Owacje zebrali wszyscy, ale nagrody otrzymały trzy pary: MARCEL MATURA – ZUZANNA BINKOWSKA, ADRIAN BUDA ? NIKOLA SAJDAK i SEWERYN MISIAK  – WERNIKA MILEWSKA.

Tadeusz Krawiec