finał wośp

CHOSZCZNO. Zapraszamy na choszczeński 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę (29 stycznia) na ulicach naszego miasta kwestować będzie 23 wolontariuszy, a w Choszczeńskim Domu Kultury, w którym mieści się sztab WOŚP, tradycyjnie odbędą się licytacje, występy artystyczne, kiermasz i wiele innych atrakcji.

Choszczeńskie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawsze należały do jednych z najważniejszych wydarzeń społeczno-kulturalnych roku. Warto przypomnieć, że od 2017 roku, za każdym razem ustanawialiśmy rekord uzbieranej kasy, a podczas zeszłorocznego finału w 2022 roku doszliśmy do rekordowej kwoty ponad 108 000 zł!

W tym roku gramy pod hasłem: “Żyj zdrowo w zdrowym świecie. Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych”.

W niedzielę (29 stycznia), na naszych ulicach pojawi 23 wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami. Będą to: Robert Adamczyk, Łukasz Młynarczyk, Dorota Białach, Justyna Furman, Amelia Banasiak, Wojciech Kucharski, Łukasz Tomasz Kruk, Anna Czubala, Maciej Szwed, Szymon Cieślak, Wiktor Domański, Olimpia Jastrzębska, Maciej Szaciło, Hanna Szabat, Krzysztof Kozikowski, Nikola Nowak, Hanna Jurkiewicz, Wioletta Kaszak, Julia Bruzgo, Lena Grejć, Mikołaj Mariusz Przytuła, Marta Grejć, Hanna Michalak.

Chcesz pomóc w organizacji wydarzenia, wystąpić na scenie lub przekazać ciekawą i cenną rzecz na licytację? Zgłoś się do choszczeńskiego sztabu WOŚP, który tradycyjnie mieści się w Choszczeńskim Domu Kultury. Kontakt: 95 765 7296, e – mail chdk@choszczno.pl.

(kk)