Dzień książki w księgarni Pegaz

CHOSZCZNO. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Zapraszamy czytelników do odwiedzenia naszej księgarni Pegaz. ? Tym razem z wiadomych przyczyn wina i róż nie będzie, ale książki czekają ? mówi MARIA MIŃSKA.

Od 2007 roku, za sprawą MARII i TOMASZA MIŃSKICH, w naszym mieście wydarzenie to obchodzone było w sposób szczególny, a o wyjątkowym klimacie księgarni Pegaz mówiła cała Polska. W tym dniu właściciele księgarni witali wszystkich lampką wina, natomiast panie zgodnie z zapoczątkowanym w Katalonii zwyczajem, obdarowywane były czerwoną różą. Epidemiczne przepisy nie pozwalają na kontynuację, tego jedynego w swoim rodzaju happeningu, więc może tym razem, to my zrobimy im niespodziankę? Niekoniecznie z różą, ale znajdźmy chwilę i wdepnijmy dziś do księgarni Pegaz. Sprawdziliśmy, będzie czynna od 10.00 do 16.00.

Tadeusz Krawiec

Choszczno 2020 - Zaproszenie do księgarni Pegaz
W latach 2007 ? 2019 w dniu obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich księgarnię Pegaz odwiedziło tysiące czytelników z całej Polski.

Tomasz Miński

Księgarnia Pegaz ?uwieczniona? została w wydawnictwie ?Rezerwaty książek?. Mówił o tym TOMASZ MIŃSKI, m.in. podczas gali Północnej Izby Gospodarczej, w trakcie której odbierał nagrodę ?Przedsiębiorstwo Roku 2017 w Gminie Choszczno”.

Więcej zdjęć na naszym profilu fb ChoszcznoPL


Poniżej linki do artykułów opisujących te wydarzenia z lat 2016 ? 2018

Choszczno 2018 – Światowy Dzień Książki 

2017 – Jubileuszowy Dzień Książki

2016 – Za rok jubileusz