Otwarcie skateparku w Choszczni

CHOSZCZNO. 12 lipca br. o godz. 12:00 zapraszamy na oficjalne otwarcie nowego skateparku. W programie nie zabraknie pokazów, deskorolkowej akademii i otwartych mistrzostw Choszczna w jeździe na deskorolce.

       Firma Altramps dotrzymała słowa i trzy miesiące przed czasem zakończyła budowę choszczeńskiego skateparku. To wyjątkowo dobra wiadomość, bo dobrze wiemy, że ta oczekiwana przez młodzież inwestycja rodziła się w dużych bólach, głównie z powodu błyskawicznie rosnących kosztów. Na dowód przypomnijmy, że w pierwszej odsłonie,  całkowity koszt tej inwestycji planowano na 180 tys. złotych, a na to, co dziś widzimy trzeba było wydać ponad 410 tys.

      Kibiców, a także tych młodszych i starszych amatorów tej dyscypliny sportu zapraszamy 29 lipca o godzinie 12.00 na plac przy ul. Mur Południowy. W tym dniu oprócz pokazów, zaplanowaliśmy również deskorolkowe warsztaty, a także otwarte mistrzostwa Choszczna w jeździe na deskorolce. Jednym z głównych trofeów w tej rywalizacji będzie profesjonalna… deskorolka. (tk)