grupa kolarzy na rowerach

CHOSZCZNO. W najbliższą niedzielę (27 października) zapraszamy na kolejny etap kolarskiego cyklu SCOTT CYCLOCROSS CHALLENGE. Tym razem na placu Witosa, Miejskiej Górze i po plaży miejskiej ścigać się będą przełajowcy w kategoriach żaków, młodzików, juniorów i seniorów. Najmłodsi wystartują już o godzinie 10.45, natomiast seniorzy i seniorki o 12.15.

Choszczno - Zaproszenie na wyścig kolarski
       Jak efektowne jest kolarstwo przełajowe przekonali się kibice, którzy pod koniec lipca br. oglądali jedną z rund kolarskiego cyklu Scott MBT Challenge, który odbył się w Choszcznie (tu znajdziemy relację i fotoreportaż z tamtego wydarzenia ). Tym razem emocji również nie zabraknie, bo kolarze przełajowi ścigać się po malowniczej, ale bardzo trudniej trasie prowadzącej przez plac Witosa, Miejską Górę i plażę miejską. Na plaży zlokalizowane będą również: start, meta i centrum zawodów.

(tk)

PS. Cały cykl tych zawodów składa się z ośmiu etapów. Ten choszczeński jest drugi (pierwszy odbył się w Zwierzynie), a pozostałe odbędą się w Myśliborzu, Policach, Rewalu, Nowogardzie, Szczecinku i Pile.