festiwal foodtruckó Choszczno

Już w ten weekend do Choszczna zawitają food trucki. W sobotę i niedziele 3, 4 lipca na plaży miejskiej zaparkują mobilne restauracje serwujące dania z całego świata. Dla miłośników ulicznego jedzenia to okazja, aby poznać nowe smaki. Oprócz kulinarnych atrakcji nie zabraknie też strefy dla najmłodszych.

Food trucki to doskonała propozycja dla fanów smacznej kuchni. Restauracje na kółkach oferują niemal każdy rodzaj dań, serwując coraz to bardziej wymyślne i egzotyczne potrawy. Już wkrótce okazję do skosztowania wspaniałych przysmaków będą mieli mieszkańcy naszej gminy. W najbliższy weekend na plaży miejskiej w Choszcznie staną mobilne restauracje oferujące dania kuchni z całego świata – amerykańskiej, meksykańskiej, belgijskiej, tex-mex czy tajskiej.

Z oferty food trucków można skorzystać 3-4 lipca w godz. 12.00 -22.00 (sobota) oraz w niedzielę od 12:00 do 21:00. Organizatorzy zadbają też o najmłodszych,  podczas imprezy na plaży będą dmuchane zamki i długie na kilkadziesiąt metrów zjeżdżalnie z torem przeszkód. Food trucki będą funkcjonować zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

(kk)

fesiwal foodtrucków sanitarka