3. Choszczeński Jarmark Bożonarodzeniowy

Zapraszamy na  trzecią odsłonę Choszczeńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, która odbędzie się w dniach 15 – 16 grudnia, na placu wokół kościoła pw. NNMP.

Choinki, świąteczne ozdoby, smakołyki, zapach barszczu i pierników, animatorzy przebrani za Mikołajów, zagroda z reniferami, występy na scenie nawiązujące tematyką do zbliżających się Świąt. To tylko część atrakcji jakie czekają na mieszkańców i wszystkich gości, którzy odwiedzą tegoroczny Choszczeński Jarmark Bożonarodzeniowy.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach plac przy kościele pw. NNMP w Choszcznie zamieni się w miejsce pełne świątecznej magii, a w tle usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy. Chcemy, aby w tych dniach wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a przy okazji zrobili zakupy u lokalnych rękodzielników i producentów wyrobów spożywczych.

Głównym punktem wydarzenia będą jak zawsze stoiska m.in. z: rękodziełem, ozdobami świątecznymi, pierogami, serami górskimi, wędlinami, piernikami, herbatą i miodem, grzańcem, na których będzie można zakupić nie tylko potrawy na wigilijny stół, ale także świąteczne upominki.

Gorąco zapraszamy mieszkańców w piątek 15 grudnia od godz. 16:00 oraz w sobotę 16 grudnia od godz. 12:00 na plac przy kościele.

(kk)