uczestniczki nordic walking

CHOSZCZNO. W 4. Marszu Nordic Walking Aktywnych, gwiazdą wśród kobiet była KATARZYNA ZGRAJA ze Świnoujścia, natomiast w stawce męskiej triumfował choszcznianin KRZYSZTOF BUTRYN. Na najwyższym stopniu podium stanęła również choszcznianka ANETA SUSZEK (na zdjęciu z numerem 324) , która była najlepsza w kategorii K30.

uczestnik nordic walking– Do Choszczna przyjeżdżamy przyjemnością, ponieważ trasa tej rywalizacji prowadzi wokół jeziora. W Polsce powstaje coraz więcej ścieżek do uprawiania nordic walking, ale ta niewątpliwie należy do najpiękniejszych. Nie ma tu żadnych wzniesień, więc każdy, nawet niepełnosprawni mogą tu startować ? powiedziała w sobotę AGNIESZKA JARZĄBEK. Do Choszczna przyjechała aby dopingować swoich rodziców, ale największe wrażenie na niej zrobiła KATARZYNA ZGRAJA (na zdjęciach z numerem 327). Zawodniczka ze Świnoujścia na pokonanie całej trasy potrzebowała 41 minut 20 sekund i pewnie wygrała w kategorii kobiet. Drugie miejsce, ze stratą 11 sekund wywalczył choszcznian KRZYSZTOF BUTRYN (na zdjęciu z prawej). Warto podkreślić też pozostałe choszczeńskie akcenty, bo w kategorii K30 wygrała ANETA SUSZEK, a w K16 drugie miejsce zajęła MARTYNA WRÓBEL z Radunia.

(tk)

4. MARSZ NORDIC WALKING AKTYWNYCH ? CHOSZCZNO 2019

1. KATARZYNA ZGRAJA (41:20 ? Świnoujście), 2. MAŁGORZATA LAL (45:04 ? Pyrzyce), 3. MAGDALENA MASŁOWSKA (46:33 ? Gorzów Wlkp.)

1. KRZYSZTOF BUTRYN (41:31 ? Choszczno), 2. KRZYSZTOF BIELAŃSKI (42:10), 3. MIROSŁAW BIELAŃSKI (42:26 ? obydwaj ze Stargardu)