Aktywna sobota w Choszcznie

CHOSZCZNO. Jutro (18 lipca, od 9.00) zapraszamy kibiców do Modrego Lasu na turniej organizowany z okazji 5. urodzin pola golfowego Orli Las. Również jutro, ale od 14.00 na placu Witosa po raz drugi zawita do nas Holi Święto Kolorów, a na zwieńczenie dnia (o godz. 20.00) zapraszamy na plażę miejską, gdzie odbędzie się koncert choszczeńskiego zespołu Fishing Group.

Jutro (18 lipca) na naszych polach golfowych Modry Las i Orli Las emocji nie zabraknie. Tym razem pary zmagać się będą na obydwu arenach jednocześnie, a ciekawostką rywalizacji, która nazywa się Texas Scramble, jest to, że po każdym uderzeniu zawodnicy wybierają tzw. ?lepszą piłeczkę? i obydwaj kontynuują grę z tego miejsca. Wyniki poznamy około 18.00, natomiast start na Modrym Lesie zaplanowany został na 9.00, a na Orlim Lesie o 10.00.

Aktywna sobota w Choszcznie
W tym dniu, każda para będzie musiała zaliczyć nie 18, lecz 27 dołków.

Również w sobotę, ale od 14.00 zapraszamy na plac Witosa w Choszcznie, gdzie po raz drugi zawita do nas wydarzenie znane pod hasłem Holi Święto Kolorów. Impreza kierowana jest do dzieci i dorosłych. Tu przy muzyce, każdy będzie mógł obrzucać innych kolorowymi proszkami.

Aktywna sobota w Choszcznie
A tak było w zeszłym roku https://choszczno.pl/festiwal-kolorow-2019/

Natomiast wieczorem (o godz. 20), na plaży miejskiej, będziemy się mogli zrelaksować przy utworach choszczeńskiego zespołu FISHING GROUP.

Aktywna sobota w Choszcznie
Koncert rozpoczyna się o 20.00

(tk)