wilczym tropem

CHOSZCZNO. W zorganizowanym już po raz piąty, choszczeńskiej edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych “Tropem Wilczym” wystartowało ponad 150 biegaczy. W biegu głównym triumfowała para Sylwia Dzietczyk – Szymon Konieczny (obydwoje z Choszczna).

Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie “Aktywne Choszczno”, podobnie jak w poprzednich odsłonach, także i teraz trasy biegowe poprowadzili ścieżkami Miejskiej Góry. W biegu głównym, czyli tym na dystansie 5 kilometrów ((ukończyło 94 biegaczy), w kategorii kobiet na kolejnych stopniach podium stanęły: Sylwia Dzietczyk (Choszczno), Katarzyna Fieńko (Pełczyce) i Katarzyna Juszczak (Łobez), natomiast wśród panów: Szymon Konieczny (Choszczno), Mariusz Bernacki (Dołgie) i Marcin Bielatko (Drawno).  W drugim biegu (dystans 1963 metrów, ukończyło 59 osób), bezkonkurencyjną okazała się para Wojciech Młynarczyk i Zuzanna Ikiert (obydwoje w Choszczna). Brawa należą się również Patrykowi Dąbrowskiemu, który tę trudną trasę, jako jedyny pokonał na wózku inwalidzkim. Komplet wyników znajdziemy tutaj (dwa linki)