CHOSZCZNO. 26 czerwca zapraszamy na plażę miejską na POWITANIE LATA 2021. Proponujemy m.in. gry, zabawy i animacje dla dzieci, turniej siatkówki plażowej, wystawę sprzętu wojskowego i strażackiego, pokaz ratownictwa wodnego, darmowe przejażdżki rowerem elektrycznym, a na zakończenie dnia zachęcamy do wspólnego kibicowania w strefie kibica. W tym samym czasie, na placu Wincentego Witosa, odbywać się będzie najbarwniejsze widowisko roku, czyli Holi Festiwal – Święto Kolorów 2021.

“Powitaniem Lata 2021” oficjalnie rozpoczynamy tegoroczne wakacje. W sobotni poranek, jako pierwsi wystartują uczestnicy turnieju siatkówki plażowej im. Stanisława Łukaszewicza. Część piknikową rozpoczynamy dokładnie w południe. Tu dzieciom proponujemy przede wszystkim darmowe dmuchańce, gry, zabawy, morskie animacje i malowanie twarzy, a dla wszystkich, pokazy sprzętu wojskowego, strażackiego i ratownictwa wodnego. Czynna będzie też wypożyczalnia sprzętu pływającego, a do elektrycznego roweru wodnego, zapewne trzeba będzie postać w kolejce, ponieważ w tym dniu skorzystamy niego za zupełną darmochę.

Choszczno - Powitanie Lata 2021
Holi Festiwal – Święto Kolorów 2021

Od kilku już lat także i w naszym mieście odbywa się Holi Festiwal, barwne wydarzenie, którego głównym akcentem jest obrzucanie się kolorowymi proszkami. Po plażowych atrakcjach zapraszamy więc na pobliski plac Wincentego Witosa, bo tam właśnie odbywać się będzie Święto Kolorów 2021.
26 czerwca rozegrane zostaną dwa mecze piłkarskie 1/8 finałów EURO 2020. Już dziś zapraszamy do oglądania tych spotkań na dużym telebimie, zainstalowanym w strefie kibica. Oczywiście trzymamy kciuki za to, aby to NASI byli głównymi bohaterami którekolwiek z tych meczów. Tu też będzie można skorzystać z oferty proponowanej przez Plażę Towarzyską.

(tk)