piosenakrze pdczas koncertu

CHOSZCZNO. Wczorajszy koncert zatytułowany ?Całuję rączki?, dedykowany był paniom. Po raz pierwszy od kilku miesięcy, do sali widowiskowej Choszczeńskiego Domu Kultury zawitali widzowie. Również na żywo, można było go obejrzeć w internecie. Wykonawcy, czyli członkowie zespołu Feeria, zebrali owacje na stojąco.

Feeria, to zespół, który powstał całkiem niedawno, a w jego składzie realizuje swoje pasje ponad 20 wykonawców, pochodzących przede wszystkim z Choszczna, ale są w nim również wokaliści z gminy Drawno, Bierzwnik i Krzęcin. Wśród nich są uczniowie, studenci, a także osoby pracujące, które wokalną karierę rozpoczynały w Choszcznie. To przede wszystkim absolwenci naszych placówek oświatowych, z Państwową Szkołą Muzyczną w Choszcznie na czele. Uważni obserwatorzy lokalnej sceny wokalnej na pewno wypatrzyli wśród nich wielu laureatów Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Agnieszka Czukiewska, która to wydarzenie prowadziła, kilkakrotnie podkreślała, że dyrektorem artystycznym Feerii jest Sandra Żuk, a przytaczając m.in. ubiegłoroczny koncert ?Wspomnienie o Agnieszce Osieckiej? tłumaczyła, że prawie wszyscy wykonawcy trafili do zespołu Feeria. Wspomnieliśmy już, że opisywany koncert dedykowany był paniom z okazji Dnia Kobiet, a sam repertuar miał sprawić, aby zarówno publiczność, jak i internauci mogli poczuć się, jak to określiła A. Czukiewska, zrelaksowani, tak kolorowo i wesoło. I tak też było, bo po piosence finałowej, wszyscy wykonawcy zebrali owacje na stojąco.

Feeria dla pań
Zuzanna Czerniak zaprezentowała piosenkę Rihanny – “Love on the brain”


Głównym organizatorem wczorajszego koncertu był zespół Feeria, który wsparty został przez Szkołę Podstawową nr 1 w Choszcznie oraz Choszczeński Dom Kultury, natomiast na scenie zaprezentowali się: Paulina Apoczkin-Domańska, Oskar Bajbuła, Julia Bobrowska, Weronika Bodnar, Hanna Bruzi, Jerzy Ciecierski, Zuzanna Czerniak, Hanna Dziatko, Anna Haładyn, Anna Kuźniak, Holly Mc Clean, Patryk Łassa, Aleksandra Nahorska, Alicja Nahorska, Marcel Raczek, Michał Wietrzycki, Jan Żołnierzów i Sandra Żuk.

Tadeusz Krawiec