II Choszczeński Jarmark Bożonarodzeniowy

Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenie zapewnić nie możemy, ale na pewno zapraszamy na drugą odsłonę Choszczeńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tu podobnie jak przed rokiem, także i teraz będzie można kupić wszystko to, co może trafić na świąteczny stół. Z całej plejady kolędników na czoło wybija się kapela góralska, dla dzieci zakręci się wiedeńska karuzela, a całe wydarzenie zainaugurowane zostanie zapaleniem 10-metrowej choinki.
Mamy też dla WAS konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

    Choszczeński Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany jest po raz drugi i podobnie jak w pierwszej edycji, także i teraz odbędzie się na placu wokół kościoła pw. NNMP. Tu rozstawione będą drewniane domki, w których będzie można kupić wszystko to, co związane jest ze Świętami Bożego Narodzenia, w tym m.in. swojskie jadło, wypieki, ozdoby, rękodzieło, nie braknie też grzańca. Przez jarmarczną scenę przewinie się plejada solistów i zespołów, a na świąteczne zakupy i tradycyjne kolędowanie zapraszamy również dzieci, bo dla nich atrakcji też nie zabraknie.
A nasz konkurs?
     43 calowy telewizor, voucher na roczne usługi w sieci E-CHO i podwójne zaproszenie na koncert „Grace i Gloria”, to główne nagrody w konkursie na „Hasło Choszczeńskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.”
Co zrobić by wygrać?
    Wystarczy zebrać cztery odciski pieczątek, wpisać wymyślone przez siebie hasło, wrzucić bilet do mikołajowej urny i… już.
Konkurs rozpocznie się o godzinie 16.00 – 16 grudnia i trwał będzie wszystkie dni jarmarku.
A szczegóły?
* Na każdym z wystawienniczych stoisk będzie można pobrać widoczny na zdjęciu bilet.
* Robiąc zakupy, potwierdzamy je pieczątką z danego stoiska.
* Mając komplet (koniecznie cztery!), nad pieczątkami (w oznakowanym polu) wpisujemy nasze hasło, odrywamy numer kontrolny, a bilet wrzucamy do urny stojącej obok naszego Mikołaja.
* Czas na robienie zakupów, tworzenie haseł i wrzucanie konkursowych biletów minie 18 grudnia, o godzinie 14.00 – 18 grudnia, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi ze sceny, dwie godziny później.
Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

 

Nasz tegoroczny jarmark został objęty patronatem honorowym marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza

PARTNERZY: ENEA Oświetlenie, Ranczo Wesoła Stodoła w Starym Klukomiu, Przedszkole Ancymonek, MPGK Choszczno, Centrum Rekreacji i Spotu w Choszcznie, Zakład Aktywności Zawodowej „Szansa” w Choszcznie

SPONSORZY: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku, Zachodniopomorski Bank Spółdzielczy w Choszcznie, Firma ECHO, Marek Kropidłowski

Patronat medialny: Echo Media, Choszczno.ORG

Organizatorzy: Urząd Miejski w Choszcznie, Choszczeński Dom Kultury

(tk)

 

REGULAMIN KONKURSU – POBIERZ