Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza firmy z terenu gminy Choszczno do wzięcia udziału w III edycja konkursu gospodarczego “Twój biznes pod banderą sukcesu”. Na innowacyjne firmy z naszego województwa czekają rekordowo wysokie nagrody, prestiż i wsparcie biznesowego rozwoju. Termin składania zgłoszeń upływa 1 listopada 2022 r.

Konkurs gospodarczy “Twój biznes pod banderą sukcesu” skierowany jest do przedsiębiorców, którzy rozwijając swój biznes, budują potencjał gospodarczy i społeczny Pomorza Zachodniego. Oferują innowacyjne produkty i usługi, tworzą miejsca pracy, realizują odważne pomysły, współpracują ze światem nauki. Mogą to być mikro, małe i średnie firmy, które wyróżnia nowoczesność i kreatywność, ale też wytrwałość i rzetelność w prowadzonej działalności.

Nagrodami w konkursie są bony do wykorzystania na sfinansowanie szkoleń, udziału w targach i konferencjach oraz innych usług rozwojowych. Zwycięzca otrzyma aż 30 tysięcy złotych. Laureaci II i III miejsca – odpowiednio – 25 i 20 tys. zł. Na pozostałych siedmiu finalistów czekają bony o wartości 10 tysięcy zł.

Kto i jak można się zgłosić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Biznes.wzp.pl i odpowiedzieć na cztery pytania, krótko zaprezentować swoją firmę, pochwalić się sukcesami, przedstawić plany na przyszłość.

Odpowiedzi zawarte w formularzu będą podstawą do wytypowania 10 najbardziej inspirujących przedsiębiorców w regionie. Oceny dokona komisja konkursowa, w której znajdują się przedstawiciele świata biznesu, organizacji okołobiznesowych, laureaci I i II edycji konkursu oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 listopada 2022 r., a dziesiątka finalistów ogłoszona 17 listopada.

Zwycięzcy zostaną zaprezentowani podczas uroczystej gali planowanej pod koniec stycznia 2023 r.

Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie poniżej.

Zapisy i informacje na stronie biznes.wzp.pl

Konkurs “Twój biznes pod banderą sukcesu” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Regulamin konkursu – Twój biznes pod banderą sukcesu