W najbliższą niedzielę emocji nam nie zabraknie, a stanie się to za sprawą 24-letniej Małgorzaty Molik, pierwszej w historii choszcznianki, która powalczy o koronę Miss Polski 2020. Od godziny 20. zapraszamy przed telewizory, a dokładniej do Polsatu. Tam zobaczymy ją w relacji na żywo, zachęcamy też do głosowania na NIĄ w internecie.

      17 stycznia, czyli już w najbliższą niedzielę, 31. Polka sięgnie po koronę Miss Polski. Tym razem odbędzie się to w Warszawie, a my będziemy mogli to zobaczyć, dzięki TV Polsat. Zapewne mieszkańcy ziemi choszczeńskiej przeżywać będą to podwójnie, ponieważ w roli finalistki zadebiutuje także choszcznianka, 24-letnia Małgorzata Molik.
       Przypomnijmy, że 29 sierpnia na polu golfowym Binowo Park Golf Club, przeprowadzona została finałowa gala Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020, na której Małgorzata Molik zdobyła najważniejszą koronę, a tym samym przepustkę, do kolejnego etapu wyborów Miss Polski.
W wywiadzie, którego nam udzieliła, zdradziła m.in. to, że już jako 16-letnia modelka, próbowała swoich sił na światowych wybiegach, a na nasze pytanie, o to, czy czuje się piękną kobietą, stwierdziła: – Odpowiedź nigdy nie będzie prosta, ale myślę, że tak. Lubię swój wizerunek, bo przecież byłam modelką, a w tym zawodzie wypada akceptować swoje ciało. Niezwykle ważne jest też to, abyśmy lubili i kochali swoją osobowość, to co mamy w sobie, bo to właśnie emanuje na zewnątrz, dodaje urody temu, co widzą nasze oczy.
        Nie omieszkała też dodać, że to Ewa Kawka, nasza słynna stylistka, zachęciła ją do udziału w tym konkursie. Całego wywiadu nie będziemy przypominać, ale warto jeszcze przytoczyć jej komentarz dotyczący sympatii do Choszczna. – Tu się urodziłam, tu wychowałam, tu jest cała moja rodzina. Kocham to miasto za jeziora, lasy, a przede wszystkim za piękne widoki. Dla mnie zaletą jest również to, że wszyscy się tu nawzajem znają. Czasami może to być nieco kłopotliwie, ale ja odbieram to, jako zaletę i zawsze wracam tu z otwartym sercem – podsumowała.
       Skoro Małgosia tak sympatycznie się o nas wypowiada, to chyba nie wypada nam jej nie poprzeć. O wyborze Miss Polski zdecydują jurorzy, ale my możemy ją wesprzeć w głosowaniach prowadzonych przez internet i esemesy.

Tadeusz Krawiec

Zasady głosowania esemesami, czyli wyboru Miss Polski Internetu 2020, widzimy na poniższym zdjęciu


Głosowanie na tytuł Miss Jubiler Schubert, polega jedynie na odnalezieniu zdjęcia nr 17 i polubieniu go.

W głosowaniu na tytuł Miss WP – głosy można oddawac? na http://miss.kobieta.wp.pl. Tu również klikamy na zdjęcie z numerem 17