plakat "Silna i Piękna"
image description

CHOSZCZNO. 8 marca odbędzie się trzecia edycja imprezy ?SILNA i PIĘKNA?. Także i tym razem główne organizatorki, czyli MAŁGORZATA CZERSKA, KRYSTYNA GŁĘBOCKA i ANNA OSIŃSKA-FURS przygotowują szereg atrakcji. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie na pomoc dla 13-letniej ANI WORACH.

Silną i piękną? wymyśliły i po raz pierwszy w 2017 roku zorganizowały panie MAŁGORZATA CZERSKA i BOŻENA HRYSZKO. Wówczas wsparły je koleżanki z Stowarzyszenia Kobieta 2000, i jak wówczas tłumaczyły, głównym celem tego zamierzenia miało być stworzenie imprezy podkreślającej Dzień Kobiet, a jednocześnie dającej paniom coś wymiernego. Organizacyjnie, przedsięwzięcie to miało nawiązywać do targów ślubnych, które kilka lat temu współorganizowały. Konkretniej, to w odpowiedniej oprawie, przygotowały szereg porad i pokazów. Główne adresatki, czyli mieszkanki Choszczna bardzo pozytywnie przyjęły to wydarzenie, więc nikogo nie zaskoczyła wiadomość, że Czerska, Hryszko podjęły się kontynuacji ?Silnej i pięknej?. W ubiegłym roku dołączyła do nich KRYSTYNA GŁĘBOCKA i wówczas z ich oferty skorzystało ponad 200 kobiet. Spełniony został również charytatywny cel, bo tylko w 2018 roku panie zebrały ponad pięć tys. zł. Dla przypomnienia, poniżej prezentujemy fotoreportaż z pierwszej i drugiej edycji.

***

       A co zobaczymy w tym roku? Tym razem organizatorki zapraszają do auli  Publicznego Gimnazjum w Choszcznie. Startują 8 marca o 17.00 i podobnie, jak w pierwszych dwóch odsłonach, także i teraz czekać będą stoiska, na których będzie można zasięgnąć wszelkiej maści porad. Nie zabraknie też i innych atrakcji.

Tadeusz Krawiec