mecz piłkarski Gavia Choszczno-Biali z Sądowa

CHOSZCZNO. W niedzielę kolejną rundę rozegrały nasze drużyny. W okręgówce, Gavia przegrała w Sądowie z Białymi 0:2 (0:1), natomiast w klasie B, Korona Raduń uległa u siebie 2:3 (1:2) Iskrze Lutówko, a Pomorzanin Zamęcin wygrał na wyjeździe 2:0 (1:0) z Jednością Przewłoki.
     

Na boisku w Sądowie czuliśmy się jak w domu, bo na trybunach zasiadło kilkudziesięciu kibiców z Choszczna, a w drużynie gospodarzy zagrało aż siedmiu piłkarzy, których jeszcze niedawno widywaliśmy na naszym stadionie, przy ul. Sportowej. Jakby tego było mało, choszcznian pogrążył GRZEGORZ GICEWICZ (na zdjęciu poniżej, w białej koszulce). Już były, najskuteczniejszy snajper Gavii (w rundzie jesiennej strzelił dla Gavii 13 goli – red.), który od tego sezonu gra w Sądowie. Tu również należał do najlepszych zawodników na boisku, co udokumentował dwoma golami.
mecz piłkarski Gavia Choszczno przeciwko Biali z Sądowa
        W najbliższy weekend Gavia podejmie na swoim boisku wicelidera, drużynę Iskierka Szczecin (niedziela 31 marca o 15.30), natomiast Pomorzanin  zagra u siebie z trzecim w tabeli Koralem Mostkowo (niedziela 31 marca o 13.30). W klasie B z rozgrywek wycofała się ekipa Gryfa Objezierze, więc Korona Raduń będzie pauzować. Klasa C i grające tam Sława Choszczno oraz Pionier Zwierzyn rozpoczynają rozgrywki, odpowiednio 6 i 7 kwietnia.

(tk)