silna i piękna 3

Z okazji Dnia Kobiet – 8 marca o 16.00, w auli Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie rozpocznie się siódma edycja imprezy zatytułowanej “SILNA i PIĘKNA”. Małgorzata Czerska, Krystyna Głębocka, czyli główne organizatorki tego wydarzenia zapewniają, że także i tym razem przygotowały szereg atrakcji. Dodają, że całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie Sylwii Żak, a patronem tych działań jest burmistrz Robert Adamczyk.

Tegoroczna akcja charytatywna „SILNA I PIĘKNA” odbędzie się pod hasłem: Kobieta oczami mężczyzny. Małgorzata Czerska oraz Krystyna Głębocka organizatorki tego wydarzenia zapraszają 8 marca od godziny 16:00 na aulę Szkoły Podstawowej nr 1 w Choszcznie.

Wśród zaplanowanych atrakcji są m.in: porady specjalistów, możliwość zrobienia analizy składu ciała, darmowe degustacje smakołyków, losowanie atrakcyjnych nagród, foto lustro, występy artystyczne i wiele innych… To już siódma edycja tego wydarzenia, a zebrane w tym roku pieniądze zostaną przekazane na operację dla małej wojowniczki – Sylwii Żak.

(kk,no)