Silne i piękne dla Magdy

CHOSZCZNO. Po rocznej przerwie wraca ?Silna i piękna?, charytatywna impreza organizowana z okazji Dnia Kobiet. – Cztery poprzednie odsłony tego wydarzenia, organizowałyśmy w formie targowo-pokazowej, połączonej z różnymi występami, a tę akcję przenosimy do internetu. Najważniejsze jest jednak to, że nie zmienia się główny cel, czyli nadal zbieramy kasę dla osoby potrzebującej – tłumaczą animatorki i główne organizatorki “Silnej i pięknej”, czyli Małgorzata Czerska i Krystyna Głębocka.

         Tym razem uzbierane fundusze zamierzają przekazać na leczenie i rehabilitację 40-letniej Magdaleny, która po makabrycznych przejściach, próbuje wrócić do samodzielności, wrócić do czasu, kiedy była sprawna ruchowo. – Dziś leży i potrzebuje pomocy przez 24 godziny na dobę, ale jest szansa, że po intensywnej rehabilitacji, stanie się samodzielna i zdoła stanąć na własne nogi. Dlatego też, bez specjalnego rozwijania tematu, prosimy o WASZĄ pomoc – dodaje K. Głębocka. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, także i teraz wspierają je panie ze Stowarzyszenia Klub Kobieta 2000, mają też kilku patronów i całą rzeszę sponsorów (patrz plakat).

      A jak my możemy pomóc? ? Przede wszystkim zapraszamy na nasze wydarzenie Silna i Piękna 2022 https://www.facebook.com/groups/3197078233909181, gdzie będziemy mogli wziąć udział w licytacji wystawionego przez nas gadżetu. Zwycięzca po jej zakończeniu powinien wpłacić kasę na: https://zrzutka.pl/s6c62c](https://zrzutka.pl/s6c62c W kilkunastu punktach miasta będą wystawione również puszki, a jeśli chcecie nas wesprzeć czymś, co będziemy mogły wystawić na licytację, to zapraszam do osobistego kontaktu z nami – podsumowuje M. Czerska (tel. 724 159 849 lub 510 932 827).

Tadeusz Krawiec