studniówka uczniów z Zespołu Szkół nr 1

CHOSZCZNO. W piątek ponad 120 maturzystów z Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie zatańczyło studniówkowego poloneza.  – To najprzyjemniejsza chwila, przed tym  najważniejszym krokiem w dorosłe życie – wychowawcy i rodzice życząc im dobrej zabawy, przypominali, że matura tuż, tuż.

polonez podczas studniówki w Zespole Szkół nr 1
      Chociaż historia Zespołu Szkół nr 1 w Choszcznie sięga 1946 roku, czyli liczy sobie 70 lat, to jednak w piątkowy wieczór usłyszeliśmy, że bal studniówkowy organizowany jest po raz 55. Dyrektor dr GRZEGORZ JACEK BRZUSTOWICZ, podkreślając wyjątkowość tego wydarzenia, życzył maturzystom, aby ta noc na zawsze utkwiła w ich pamięci. Podobnie mówił przewodniczący Rady Rodziców MAREK POPŁAWSKI, a w imieniu wychowawców, szampańskiej zabawy życzyła im AGNIESZKA SZUBA. Tu warto podkreślić, że oprócz niej, pozostałe klasy do matury poprowadzą:  ARTUR SZATKOWSKI, JOANNA KOLENDA, NATALIA SKOWRON-KOZYRA, EWA WOLNIAK, KATARZYNA GID, MAREK NOWAK i KATARZYNA PIOTROWIAK-TYC. W imieniu maturzystów, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom dziękowali EWA NAHORSKA i KACPER KUNOWSKI, a po odtańczeniu poloneza, wybrane osoby zaproszone zostały do walca angielskiego.
taniec ojca z córka czyli Robert i Weronika Jasiukiewicze
        Tu, wśród tańczących wypatrzyliśmy m.in. WERONIKĘ JASIUKIEWICZ (dwukrotna wicemistrzyni świata w kajak polo – red.), która wirowała w parze z…, jakże dumnym ojcem, ROBERTEM JASIUKIEWICZEM (na zdjęciu powyżej).
Tadeusz Krawiec