bielty na koncert z okazji Dnia Kobiet

CHOSZCZNO. 7 marca o godzinie 18, zapraszamy do Choszczeńskiego Domu Kultury, na koncert zatytułowany „Całuję rączki”. Dla tych, którzy będą chcieli zobaczyć go na żywo, mamy 150 darmowych wejściówek. Również na żywo, pokażemy to wydarzenie na ChoszcznoPL.

        Zapowiadając niedzielny KONCERT podkreśliliśmy, że epidemiologiczne obostrzenia nie pozwalały na zorganizowanie koncertu z widownią, więc zapraszaliśmy do oglądania tylko przez internet. Ostatecznie jednak (przy zachowaniu obowiązujących wymogów), na widowni będzie mogło zasiąść 150 osób (maseczki obowiązkowe). Już od dzisiaj, tj. 2 marca od godziny 14, darmowe bilety będzie można odebrać, tylko w Choszczeńskim Domu Kultury oraz w Księgarni Pegaz. W dniu koncertu każda z pań, otrzyma też od burmistrza Choszczna mały upominek.
          Podkreślamy fakt, że na koncert będzie można wejść tylko z naszym biletem, a tych, którzy się nie załapią na wejściówkę, zapraszamy na ChoszcznoPL, bo tam również będzie można zobaczyć to wydarzenie w bezpośredniej relacji.

(tk)