zjęcie z napisem ferie zimowe 2020

CHOSZCZNO. Niebawem także i w naszych szkołach rozpoczną się zimowe ferie. Długoterminowe prognozy nie przewidują mrozu i śniegu, więc zapraszamy na zajęcia organizowane przez Choszczeński Dom Kultury oraz Centrum Rekreacji i Sportu w Choszcznie. Tym razem nie zabraknie kina, teatru, będą też warsztaty gitarowe, taneczne i wokalne, w sporcie proponujemy m.in. naukę pływania, nurkowania, gry w badmintona oraz tenisa stołowego, a PAWEŁ CZAPIEWSKI zaprasza na lekkoatletyczny test sprawności.

     Dwutygodniowe zimowe ferie w naszym województwie rozpoczynają się 10 lutego. Choszczeński Dom Kultury oraz Centrum Rekreacji i Sportu w Choszcznie oferują całą  gamę przedsięwzięć kulturalnych i sportowych. Szczegółów szukajcie na załączonych do tego tekstu plakatach, a my szczególną uwagę zwracamy na warsztaty gitarowe, które poprowadzi gitarzysta, muzyk sesyjny i aranżer WITOLD ŻUROMSKI. Dom kultury zaprasza również na dwa przedstawienia teatralne, do kina, jak również na zajęcia plastyczne i taneczne oraz do wokalnego studia.
      Bardzo bogata jest również oferta sportowa. Centrum Fitness i Dietetyki Motywator proponuje ćwiczenia na trampolinie, Wodny Raj zaprasza na naukę pływania i nurkowania, będą też zajęcia z badmintona, tenisa stołowego, biegów na orientację, turniej piłki nożnej, a na specjalny test lekkoatletycznej sprawności przygotował PAWEŁ CZAPIEWSKI. Opisywane zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w obiektach Choszczeńskiego Domu Kultury, na Pływalni ?Wodny Raj?, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 i na Orliku przy ul. Obrońców Westerplatte.
      Dodajmy, że w czasie ferii, uczniowie za okazaniem legitymacji szkolnej, wejdą za basen płacąc tylko trzy złote za godzinę. Ważne jest też to, że tu dzieci do lat 10, będą mogły wejść tylko z opiekunem, który w tym okresie zapłaci tylko siedem złotych za godzinę.   

(tk)