na zdjęciu są uczniowe Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie, którzy tańczą poloneza

CHOSZCZNO.  W sobotę wieczorem, na balu studniówkowym zabawili się maturzyści z Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie. Tym razem zrobili to w bardzo dopieszczonej scenerii kasyna gry. ? Każdy rocznik w jakiś sposób zapisuje się w historię naszej szkoły, a o tym będziemy mówić tylko w samych superlatywach ? tak o swoich “budowlańców” mówił wychowawca ANDRZEJ ZAKRZEWSKI.

Sobotni bal odbywał się pod hasłem ?Casino Polna?. ? To moja druga studniówka i tu muszę pochwalić maturzystów z Polnej przede wszystkim za to, że sami to wszystko zrobili ? stwierdziła pani MAŁGORZATA. Dowartościowywała ich, wskazując na barwne elementy, pięknie przystrojonej hali.
para taneczna podczas studniówki
     W 2020 roku mury Zespołu Szkół nr 2 w Choszcznie opuszczą absolwenci trzech klas technikum (budowlanego, handlowego i ochrony środowiska) oraz jednej liceum ogólnokształcącego, a do matury prowadzą ich wychowawcy: AGNIESZKA KURPIEWSKA, EDYTA KONDELA i ANDRZEJ ZAKRZEWSKI. W tradycyjnym polonezie zatańczyli wszyscy i zwyczajowo już, korowód poprowadziła dyrektor BARBARA CIECIERSKA, a tuż za nią kroczyli wspominani wyżej wychowawcy.  Podobnie jak w Zespole Szkół nr 1, także i tu wybrane pary odważyły się na zatańczenie walca.

(tk)