baner urząd miejski zamknięty
Mając na uwadze zdrowie mieszkańców i pracowników, od dzisiaj (22 marca 2021 r.) Urząd Miejski w Choszcznie prowadzić będzie obsługę interesantów wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.
 

W celu ustalenia wizyty należy konsultować się telefonicznie lub drogą e-mailową oraz przez platformę e-PUAP. Wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów znajdziemy: https://choszczno.pl/schemat-organizacyjny-urzedu
 
Korespondencję prosimy wrzucać do skrzynki podawczej (zlokalizowanej przy wejściu głównym do Urzędu Miejskiego w Choszcznie, ul. Wolności 24), a w sprawach załatwianych przez USC, przy wejściu do Urzędu Stanu Cywilnego, ul Bohaterów Warszawy 18.
 
Pracownicy będą informować telefonicznie o załatwieniu sprawy. W sytuacji jakichkolwiek braków dokumentów, będą prosić o ich dostarczenie.
 
PAMIĘTAJ! Wrzucając pakiet dokumentów koniecznie wpisz numer kontaktowy, pod który urzędnik będzie mógł zadzwonić, w celu omówienia szczegółów sprawy.
 
Zapraszamy do korzystania z portalu E ? Obywatel https://e-obywatel.choszczno.pl. To rozwiązanie umożliwia mieszkańcom naszej gminy załatwić większość sprawy urzędowych przez internet.
Portal E-Obywatel to miejsce gdzie znajdą Państwo wszystkie dostępne w urzędzie druki, formularze, wzory dokumentów.