CHOSZCZNO. W najbliższy weekend zapraszamy na plażę miejską na POŻEGNANIE LATA 2021. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie raper Mezo, w piątek wystąpi nasza kapela Fishing Group, a całość muzycznie uzupełnią didżeje Jessie&Brian. Po raz kolejny pojawią się u nas foodtrucki, które zapraszają na Festiwal Smaków Świata.

         Pożegnanie Lata 2021 odbędzie się na plaży miejskiej i rozpocznie się już w piątek (17 września) wieczornym koncertem zespołu Fishing Group. Po nich, na dużą porcję muzyki klubowej zapraszają didżeje Jessie&Brian. W sobotę (18 wrzesnia), już od rana zapraszamy na foodtruckowy Festiwal Smaków Świata, a wieczorem na występ rapera Mezo. Ten dzień również zakończą Jessie&Brian. W niedzielę (19 września) też nie zabraknie dobrego jedzenia, a oprócz tego przewidziano sporo atrakcji dla najmłodszych, w tym m.in. dmuchane zamki, gry i zabawy.


       

       W sobotę (od 12.00 do 17.00) i niedzielę (od 13.00 do 18.00) n plaży miejskiej, będzie można się również zaszczepić szczepionkami Jonson & Jonson lub Pfizer.  Tę akcję organizuje OSP w Suliszewie.

(tk)