baner finału WOŚP

CHOSZCZNO. Najbliższy, czyli 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie inny od poprzednich. W niedzielę (31 stycznia) na ulicach naszego miasta kwestować będzie tylko 13 wolontariuszy. My zachęcamy do licytowania vouchera na lekcję nurkowania oraz numerów startowych Choszczeńskiej 10.

     Choszczeńskie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zawsze należały do jednych z najważniejszych wydarzeń społeczno-kulturalnych roku. Warto przypomnieć, że od 2017 roku, za każdym razem ustanawialiśmy rekord uzbieranej kasy, aż w 2020 roku doszliśmy do kwoty 78 tys. 588 zł! Wirusowe zawirowania, zmiana terminu, a przede wszystkim ograniczenia związane ze zgromadzeniami sprawiają, że nie można zorganizować żadnej imprezy z udziałem ludzi. Mimo tego, w najbliższą niedzielę (31 stycznia), na naszych ulicach pojawi 13 wolontariuszy z orkiestrowymi puszkami. Będą to: Robert Adamczyk, Dorota Białach, Marta Chomiakowska, Paweł Czapiewski, Alicja Dobczyńska, Justyna Furman, Nadia Malinowska, Maja Jaskólska, Hanna Jurkiewicz, Krzysztof Kozikowski, Maciej Łobacz, Łukasz Młynarczyk i Krystian Modliński. Ważne jest to, że nie mogą chodzić po mieszkaniach, więc wybierajcie się na spacery, aby mogli się Was odnaleźć.

Choszczno - WOŚP ? Gramy z głową
W ubiegłym roku pakiet z numerem jeden wylicytowano za 1009 złotych.

Miłośnicy ulicznych biegów mogą wylicytować pakiety startowe z numerami 1,2 i 3 24. edycji Choszczeńskiej 10. ? W kilku poprzednich odsłonach zbieraliśmy całkiem pokaźne kwoty, więc myślę, że i teraz sypniecie groszem ? mówi organizator dyrektor biegu Paweł Czapiewski. Warto przypomnieć, że w trakcie ubiegłorocznej licytacji, pakiet z numerem jeden został sprzedany za 1009 zł. W tej emocji należy spodziewać się również do samego końca, bo już dzisiaj za samą tylko jedynkę, chcą płacić ponad 300 zł. Tu można to sprawdzić i oczywiście podbić cenę https://allegro.pl/…/pakiet-startowy-nr-1-na-xxiv-bieg…

Choszczno - WOŚP ? Gramy z głową
Ratownictwo Wodne Choszczno zaprasza na wycieczkę pod wodę

Ciekawą niespodziankę przygotowała też jednostka Ratownictwa Wodnego Choszczno. ? Dla tych, którzy chcieliby posmakować podwodnych przygód, mamy przygotowany, voucher dla dwóch osób chcących poznać podstawy nurkowania. W tym pakiecie zapewniamy opiekę certyfikowanego instruktora, nurkowanie w basenie i jeziorze, kompletny ubiór i sprzęt, pamiątkowy film oraz dyplom ukończeniu nurkowego intro ? wylicza prezes Tadeusz Szczepański. On również zachęca do odwiedzania fb Ratownictwo Wodne Choszczno i ostrego licytowania.

Tadeusz Krawiec