konkurs na maskotkę

CHOSZCZNO. Już niebawem na naszych ulicach pojawi się nowa maskotka. Pluszaczka, który będzie symbolem ekologicznego projektu „Ocalmy planetę”, jeszcze nie ma, ale każdy przedszkolak i uczeń podstawówki  może wziąć udział zarówno w jego stworzeniu, jak i nadaniu mu imienia.  

 

Głównym celem konkursu jest wyłonienie najciekawszego projektu maskotki i jej imienia. Na podstawie zwycięskiego projektu zostanie uszyta maskotka, która będzie wykorzystywana w realizacji programu ekologicznego „Ocalmy planetę” – tłumaczy EWA JABŁOŃSKA, prezes Stowarzyszenia „Klub Kobieta 2000”. To właśnie jej organizacja przy współpracy z magistratem oraz partnerami projektu zamierza prowadzić szeroko pojętą edukację ekologiczną. Szczegóły regulaminu konkursu, jak również opis programu „Ocalmy planetę” znajdziemy w poniższych załącznikach. My przypominamy, że w konkursie brać udział mogą tylko dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z naszej gminy. Projekt maskotki można przedstawić w dowolnej technice, ale na kartce formatu A4. Prace należy składać do 1 kwietnia br. w siedzibie firmy Ares (Choszczno, ul. Rynek 2). Oczywiście najlepsze prace zostaną nagrodzone, wyniki ogłoszone zostaną na stronie Klubu Kobieta 2000 i także na naszej.

(tk)

Ekologiczny projekt „Ocalmy planetę”
Stowarzyszenie „Klub Kobieta 2000” zrealizuje przy współpracy z: Urzędem Miejskim w Choszcznie, Szkołą Podstawową nr 1 w Choszcznie, Szkołą Podstawową nr 3 w Choszcznie, Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Korytowie, Przedszkolem nr 4 „Słoneczna Czwórka” w Choszcznie oraz firmą Zielone Przygody – Daniel Pawłowski
 

Ekologiczny projekt OCALMY PLANETĘ