Oficjalna strona Urzędu Miejskiego w Choszcznie

  •  
  • Kalendarz:
  •    
  • Media:
  • Kontrast:
  • Czcionka:
 • Pl | En

Aktualności


CHOSZCZNO. W ubiegłym tygodniu burmistrz Robert Adamczyk i członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Stanisław Wziątek podpisali umowę na przebudowę kolejnej drogi. Tym razem otrzymaliśmy ponad 400 tys. złotych, które przeznaczone zostaną na wyremontowanie, niespełna kilometrowego odcinka dojazdowego do Rudnik.

Readmore

CHOSZCZNO. Ruszyła kolejna edycja „Grantów Strażackich”. W tej odsłonie można będzie otrzymać nawet 20 tys. złotych z przeznaczeniem na remonty i modernizacje remiz OSP.

Readmore


CHOSZCZNO. Wczoraj nasi seniorzy uczyli się obsługiwania opasek bezpieczeństwa. To już drugi moduł z projektu „Korpus wsparcia seniorów”, który realizowany jest w naszej gminie.

Readmore

CHOSZCZNO. W miniony weekend w Ogrodach Przelewice odbył się festiwal Tradycji Pomorza Zachodniego. Naszą gminę reprezentowało tam Koło Gospodyń Wiejskich ze Smolenia, Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Chór „Pogodna Jesień”.

Readmore

CHOSZCZNO. W piątek i sobotę obchodziliśmy 80. rocznicę zamiany polskich i francuskich jeńców wojennych w Oflagach II B Arnswalde i II D Gross Born. Z tej okazji zarówno w Choszcznie, jak i w Bornem Sulinowie, zorganizowano szereg imprez upamiętniających to wydarzenie.

Readmore

Komunikaty UM

31 stycznia, 2022
Ostatni tydzień na złożenie wniosku do programu usuwania wyrobów zawierających azbest na rok 2022. Termin składania deklaracji wydłużamy do 25 marca br.
Readmore
1 lutego, 2022

Stowarzyszenie „Lider Pojezierza zaprasza mieszkańców z terenu gminy Choszczno do udziału w szkoleniu pn. ,,Podejmowanie działalności gospodarczej” (II Tura)

Readmore
13 lipca, 2021
Burmistrza Choszczna ogłasza otwarty nabór zgłoszeń o udzielenie grantu na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację budynków mieszkalnych, warunkiem uzyskania dofinansowania jest wymiana źródła ciepła.
Readmore

Dla Turysty

Back to top
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial